MercekPort.NET  
Dini Günler & Dualar ve siirler Dini Günler & Dualar ve siirler
Yeni Konu aç Cevapla

Kısmet Açma Duası

[Download: 360 | cevap: 0]
 
Paylas Seçenekler
Alt 02.07.12, 00:29   #1
Moderator

Standart Kısmet Açma Duası


Kısmet Açma Duası

nazar için dua - kısmet açılması için dua - şans açılması için dua - bağlı kısmetin açılması için dua - kazanç kısmeti için duaBir miktar pilavlık pirinç. Pilav yapacak miktarda olacak, güzelce yıkıyorsunuz ve bir kaba boşaltıyorsunuz. Ayrıca küçük bir tabağa da biraz tuz koyuyorsunuz ve pilavınıza yeterli olacak kadar da su koyuyorsunuz önünüze. Bu hazırlıklar niyet için namaz kılmadan önce oluyor. Sonra iki rekat namaz kılarak niyet ediyorsunuz. Niyetinizi şu şekilde yapıyorsunuz;

“Ya Rabbim, her hangi bir nedenle kısmetimde kapalılık, bağlılık varsa, ben her türlü bağlılıktan kurtulmaya niyet ediyorum. Şansımın, kaderimin önünde duran engeller tamamen kalksın. Bahtım ve her türlü kısmetim benim için en hayırlı olacak şekilde açılsın. Allah'ım senin kapına kadar geldim, senden istiyorum. Kaderimin, kısmetimin kapılarını ancak sen açabilirsin. Yüce Kuran'ın hürmetine, Senin kelamın olan surelerin ve Ayeti kerimelerin hürmetine Kısmetimin açılmasına izin ver yarabbim. Amin.

Namazdan sonra pirinçleri koyduğunuz kabı ve suyu önünüze alıyorsunuz ve üzerine önce 170 ayet-el kürsü okuyorsunuz sonra, Kuranı kerim de, 7 tane hamim ile başlayan sure var, o surelerin hepsini birer defa olmak üzere pirinçlere okuyorsunuz. Sonra tuzu koyduğunuz tabağı alıyorsunuz ve ona da 1000 tane Allah’ın şu dört esmasını okuyorsunuz.

Ya Allah, ya Rahman, ya Rahim, ya Hafız. Bin kez, bu esmaları birlikte okuyorsunuz.
Tek tek bin defa değil, bir defa da ve hepsi bir arada okunacak.
Yani bu esmalar sırayla söylenip 1 tespih sayılacak.
Okurken tuz tabağı, su ve pirinçlerde önünüzde duracak.
Okumalar tamamlanınca dilek ve niyet bir kez daha tekrarlanacak ve hiç beklemeden pirinçlerden tuzu ve suyu da kullanarak güzel bir pilav yapıyorsunuz Tüm ev halkı ile birlikte pilavı yiyorsunuz. Ancak yiyebileceğiniz kadar yapmalısınız geriye hiç kalmamalı hepsi bitmeli asla atmamalısınız. Kısmetinizin açılması için bu şart. Kesinlikle denenmiş ve sonuç alınmış uygulamadır. Sureler epey uzun olduğu için buraya yazamıyorum sadece hangi sureler olduğunu yazıyorum elinizde kuran varsa oradan bakın ve ya isterseniz internetten de bulup bakabilirsiniz.

Okuma zamanı sela ile ezan arasıdır. Sela verildikten hemen sonra niyet namazı kılıp okumaya başlayabilirsiniz ne zaman biterse bitsin önemli değil, önemli olan başlama zamanıdır.

Okunması gereken HAMİM sureleri :

1- Mümin suresi

2- Fussilet suresi

3- Şura suresi

4- Zuhruf suresi

5- Duhan suresi

6- Casiye suresi

7- Ahkaf suresi

Kısmet Açma Duası Indir


Facebook

 
Cevapla
Etiketler
açma, duası, kısmet

Seçenekler
Stil

Benzer Konular : Kısmet Açma Duası

Açma Gripin Hamur Isleri 1 05.08.13 23:14
Kısmet Kandıralı Albümleri DaiSy Seri Albüm Paylasımları 0 08.06.12 19:03
Pop Müzik (2007) Öykü & Berk - Kısmet ErkeR Full Albüm Paylaşımları 0 17.11.11 20:36
Türk Sanat (2005) Suat Sayın - Kısmet ErkeR Full Albüm Paylaşımları 0 04.10.11 08:29
Arabesk Kısmet Kandıralı Merhaba (1983) DaiSy Full Albümler 1 28.08.11 05:19

Tüm Zaman Ayarları GMT +2 olarak düzenlenmiştir. Şuan Saat: 04:34.
Videolari, Video izle Albüm Indir Yeni Albümler Seri Albümler, yenialbum Albüm Paylasim
© Mercekport ©